Festiwale i imprezy cykliczne

 1. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Wiedeńskiej

  Styczeń, Wrocław, różne miejsca, muzyczne

  Międzynarodowy Festiwal Muzyki Wiedeńskiej od wielu lat popularyzuje muzykę wartościową i łatwą w odbiorze. Podczas Festiwalu odbywają się koncerty symfoniczne, kameralne oraz recitale w salach Uniwersytetu Wrocławskiego i innych salach widowiskowych Wrocławia, zapraszani są znakomici soliści z kraju i z zagranicy.  Więcej o "Międzynarodowy Festiwal Muzyki Wiedeńskiej"

 2. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (WOŚP)

  Styczeń, Wrocław, muzyczne

  Najbardziej znaną formą działalności fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest coroczna, ogólnopolska impreza rozrywkowo-medialna o charakterze charytatywnym, nazwana Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podstawowym elementem Finału jest granie „wielkiej orkiestry”, czyli odbywające się w całej Polsce (a także poza granicami) koncerty muzyczne, z których dochód przeznaczany jest na cele Fundacji.
   Więcej o "Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (WOŚP)"

  www.wosp.org.pl

 3. Forum Teatrów Niezależnych TRANSFORMACJE

  Styczeń, Świdnica, Świdnicki Ośrodek Kultury, Rynek 43, teatralne

  Przegląd prezentuje niezależne ośrodki teatralne, prowadzące aktywną działalność artystyczną i odnoszące sukcesy na arenie ogólnopolskiej. Dzięki takiej formule przeglądu, widzowie mogą poznać panoramę różnych zespołów działających z dala od wielkich centrów kultury a widowiska takich teatrów są bardziej szczere i prawdziwe w opisie rzeczywistości, jak również często zaskakują nowatorstwem.
   Więcej o "Forum Teatrów Niezależnych TRANSFORMACJE"

  http://www.sok.com.pl/x-forum-teatrow-niezaleznych-transformacje/

 4. OBLICZA TEATRU - Polkowickie Dni Teatru

  Luty – Marzec, Polkowice, teatralne

  Oblicza Teatru to jeden z najważniejszych festiwali teatralnych na Dolnym Śląsku. Jego ideą jest ukazywanie różnych wymiarów i oblicz teatru, od komedii po awangardowe spektakle teatrów alternatywnych. Festiwal powstał i rozwija się w mieście, które nie posiada budynku teatralnego i profesjonalnej sceny. Funkcje teatru spełnia Aula Zespołu Szkół, której scenę dostosowuje się do potrzeb poszczególnych zespołów teatralnych i spektakli.   Więcej o "OBLICZA TEATRU - Polkowickie Dni Teatru"

  http://www.dniteatru.pl/

 5. Międzynarodowy Festiwal Filmowy ZOOM - ZBLIŻENIA

  Luty, Jelenia Góra, filmowe

  Festiwal promuje kino niezależne. Jest znaczącym i poważnym wydarzeniem kulturalnym zaliczanym do wąskiego grona największych i najważniejszych tego typu w Polsce. Ma na celu, przedstawienie kultur, języka filmowego, wymianę idei oraz prezentację i promocję niezależnej sztuki filmowej.
   Więcej o "Międzynarodowy Festiwal Filmowy ZOOM - ZBLIŻENIA"

  http://www.zoomfestival.pl/index.php

 6. Liga Rocka - polsko-niemieckie spotkania młodych muzyków w Jeleniej Górze

  Luty, Jelenia Góra, muzyczne

  Jeleniogórska LIGA ROCKA to od kilku lat jeden z ciekawszych festiwali rockowych na Dolnym Śląsku organizowany przez Jeleniogórskie Centrum Kultury. Od 1994 roku Liga Rocka wpisała się na trwałe w jeleniogórski pejzaż kulturalny. Jest szeroko znana, akceptowana przez młodzieżowe środowiska, a także ceniona przez media. Od 2010 roku  LIGA ROCKA poszerzona o prezentacje niemieckich zespołów realizowana jest przez Jeleniogórskie Centrum Kultury przy współpracy Steinhaus e.V. Bautzen w ramach współpracy obu ośrodków kulturalnych. 
   Więcej o "Liga Rocka - polsko-niemieckie spotkania młodych muzyków w Jeleniej Górze"

  http://jck.pl/news.php?id=657

 7. Festiwal Podróżników - Międzynarodowe Targi Turystyczne

  Luty, Wrocław

  Festiwal, który towarzyszy Miedzynarodowym Targom Turystycznym to niesamowita podróż dookoła świata z inspirującymi ludźmi i niezwykłymi opowieściami. Dzięki  prelegentom można przeniesieść się zarówno w egzotyczne jak i bliskie miejsca, które naprawdę mogą zaskoczyć. Dowiedzieć się również na co zwracać uwagę w podróży, jak się do niej dobrze przygotować, co spakować do walizki. Poznać kulturę i obyczaje ludzi aby wiedzieć co należy, a czego lepiej nie robić w danym kraju oraz mnóstwo innych wartych uwagi rzeczy.
   Więcej o "Festiwal Podróżników - Międzynarodowe Targi Turystyczne"

  http://www.mttwroclaw.pl/index.php/dla-odwiedzajacych/festiwal-podroznikow

 8. Spotkania z Piosenką Żeglarską i Muzyką Folk SZANTY WE WROCŁAWIU

  Marzec, Wrocław, muzyczne

  "Szanty we Wrocławiu” to największa impreza muzyczna w Polsce skierowana do miłośników muzyki folk, piosenki żeglarskiej oraz samego żeglarstwa. Każdego roku w festiwalowych koncertach uczestniczy około 5 tysięcy publiczności, ponieważ klimat wrocławskich spotkań oraz wyjątkowa muzyka sprawiają, że na koncertach świetnie bawią się wszyscy, zarówno rodzice z dziećmi, studenci, żeglarze jak i „szczury lądowe”. Więcej o "Spotkania z Piosenką Żeglarską i Muzyką Folk SZANTY WE WROCŁAWIU"

  http://www.szanty.com.pl/

 9. FRANKOFONIA - Dni Krajów Francuskojęzycznych we Wrocławiu

  Marzec, Wrocław, różne miejsca, muzyczne

  Każdego roku francuskojęzyczna część świata i miłośnicy języka francuskiego obchodzą międzynarodowe Dni Krajów Francuskojęzycznych. Frankofonia stanowi dla miłośników języka francuskiego i zwolenników kultury francuskojęzycznej idealną sposobność ekspresji, odkrywania nowych talentów i nowych ciekawostek ożywiających świat francuskojęzyczny. W programie są koncerty, przedstawienia, wystawy, pokazy filmów francuskojęzycznych: szwajcarskich, belgijskich, kanadyjskich, luksemburskich oraz francuskich.
   Więcej o "FRANKOFONIA - Dni Krajów Francuskojęzycznych we Wrocławiu"

  http://www.alliance-francaise.pl/wroclaw/pl

 10. Festiwal Sztuka Łączy Pokolenia INSPIRACJE FLAMENCO Przenikanie Kultur

  Marzec, Wrocław, muzyczne

  Tradycją Młodzieżowego Domu Kultury Wrocław-Krzyki jest organizowanie w marcu Międzynarodowego Festiwalu „Sztuka Łączy Pokolenia. Inspiracje Flamenco-Przenikanie Kultur”.
  Uczestnikami Festiwalu są dzieci oraz młodzież na różnych poziomach edukacyjnych oraz profesjonalni artyści wielu dziedzin sztuki. Projekt ma charakter edukacji międzykulturowej, która sprzyja rozwojowi tolerancji i szacunku wobec „innych”.   Więcej o "Festiwal Sztuka Łączy Pokolenia INSPIRACJE FLAMENCO Przenikanie Kultur"

  https://www.facebook.com/pages/Festiwal-Sztuka-%C5%81%C4%85czy-Pokolenia-Inspiracje-Flamenco-Przenikanie-Kultur/153931784660894

Kolejne strony z biletami

 1. 1,
 2. 2,
 3. 3,
 4. 4,
 5. 5,
 6. 6,
 7. 7,
 8. 8,
 9. 9,
 10. 10,
 11. 11,
 12. 12,
 13. 13,
 14. 14,
 15. 15,
 16. 16,
 17. 17

Drukuj

Kalendarz wydarzeń

Marzec 2018
Ni Po Wt Śr Cz Pi So
25 26 27 28 01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Nawigacja po miesiącach


 


 

Wyszukiwarka