Festiwale i imprezy cykliczne

 1. Festiwal JAZZTOPAD

  Listopad, Wrocław, muzyczne

  Festiwal Jazztopad to nie tylko koncerty gwiazd jazzu, ale też miejsce prezentacji bardzo egzotycznych odsłon tej muzyki. Specyfiką festiwalu jest prezentowanie unikalnych projektów przygotowywanych na specjalne zamówienie. Do tej pory na Festiwalu Jazztopad gościł takie gwiazdy jak Wayne Shorter, Bill Frisell, Kenny Wheeler, Manu Katché, Terje Rypdal Gary Peacock, Marc Copland, John Surman czy Charles Lloyd New Quartet.  Więcej o "Festiwal JAZZTOPAD"

  www.jazztopad.pl

 2. Wroclaw Industrial Festival

  Listopad, Wrocław, różne miejsca, multimedialne

  To największa tego typu impreza w tej części Europy. Na festiwalu prezentowana jest  nie tylko muzyka, ale też sztuki plastyczne, video i performance-art.
  Co właściwie stoi za określeniem kultura industrialna? Jest to jednocześnie wyraz fascynacji nowoczesną technologią, jak i zastanowienie się nad konsekwencjami, które ona za sobą niesie. 
   Więcej o "Wroclaw Industrial Festival"

  http://industrialart.eu/

 3. One Love Sound Fest

  Listopad, Wrocław, Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1, muzyczne

  Festiwal na przestrzeni lat rozwinął się w największy halowy festiwal muzyki reggae w Europie! Festiwal odbywa się we wspaniałych, modernistycznych wnętrzach wrocławskiej Hali Stulecia, która może pomieścić nawet 12 tysięcy osób. Podczas poprzednich edycji w Hali Ludowej bawiło się ponad dziesięć tysięcy ludzi! Profil artystyczny One Love Sound Fest zdecydowanie przełamuje panujące schematy festiwalowe. Festiwalowa publiczność może zatem spodziewać się prawdziwej uczty dźwięków reggae, roots, dub, ragga, hip-hop, dancehall, world music a także cyfrowych eksperymentów.
   Więcej o "One Love Sound Fest"

  http://www.onelove.pl/

 4. Festiwal Ambientalny

  Listopad, Wrocław, muzyczne

  Międzynarodowy Festiwal Ambientalny to idea niezwykle spójnego, na swój sposób hermetycznego, stylistycznie wydarzenia wychodzącego naprzeciw wszelkiej powierzchowności w procesie tworzenia i odbioru sztuki. Chcemy prezentować gatunki i artystów, obok twórczości których nie można przejść obojętnie, prezentujących sztukę, która wymaga od widza pełnego zaangażowania emocjonalnego i umysłowego. Nasz Festiwal czerpie inspiracje z muzyki, której nie wystarczy słuchać – bardzo często trzeba ją najpierw usłyszeć.   Więcej o "Festiwal Ambientalny"

  http://www.ambientalny.pl/

 5. AUDIO-CITY

  Listopad, Wrocław, muzyczne

  AUDIO-CITY jako jednodniowy festiwal, gdzie każda edycja to alternatywny przegląd muzyki elektronicznej, promujący różne odmiany nurtów muzycznych takich jak: techno, drum’n’bass, dubstep, house, psy-trance oraz minimal. Każda impreza to duża dawka dobrej zabawy, obszerne industrialne wnętrza, potężne nagłośnienie i enigmatyczna oprawa świetlna, wydarzenie o którym długo rozmawia się i przeżywa ponownie w wielu klubach w całej Polsce oraz czeka z utęsknieniem na kolejną edycję.
  Więcej informacji wkrótce. Więcej o "AUDIO-CITY"

  http://www.audio-city.pl/

 6. Jeleniogórskie Gwiazdy Jazzu

  Listopad, Jelenia Góra, muzyczne

  JGJ FESTIVAL" to prezentacje muzyczne artystów wywodzących się z Jeleniej Góry.
   Więcej o "Jeleniogórskie Gwiazdy Jazzu"

 7. Festiwal Kabaretowy WROCEK

  Listopad, Wrocław, teatralne

  Międzynarodowy Festiwal Kabaretowy WROCEK to jeden z nielicznych w Europie poświęcony kabaretom. Kilka dni zabawy wypełnionej popisami współczesnej polskiej sceny kabaretowej oraz zaproszonych gości z Europy. W programie Przegląd Piosenki Debilnej, dwa dni Potyczek Kabaretowych oraz wyjątkowa Gala.   Więcej o "Festiwal Kabaretowy WROCEK"

  http://www.festiwalwrocek.pl/

 8. W Kręgu Cultur. Miedziowe Spotkania z...

  Listopad, Polkowice, podroze / kultury

  Miedziowe Spotkanie to festiwal zapoczątkowany w 2006 r. Jego ideą jest prezentacja kultur różnych krajów i narodów świata. Poprzez spektakle, wystawy, koncerty, warsztaty, projekcje filmowe i pokazy przybliżamy publiczności najciekawsze zjawiska poszczególnych kultur, starając się przedstawić je w jak najszerszym spektrum. Dotychczas tematem przewodnim festiwalu były następujące kultury: 2006 - żydowska, 2007 – rosyjska, 2008 – irlandzka, 2009 – japońska., 2010 – czeska, 2011 – grecka. W festiwalu uczestniczą artyści zarówno z Polski, jak i z kraju, którego kultura jest prezentowana.  Więcej o "W Kręgu Cultur. Miedziowe Spotkania z..."

 9. Międzynarodowy Festiwal im. Felixa Mendelssohna-Bartholdy’ego w Dusznikach Zdroju

  Listopad, Duszniki Zdrój, muzyczne

  Znakomity kompozytor epoki romantyzmu – Felix Mendelssohn-Bartholdy, uważany przez wielu  za najwybitniejsze cudowne dziecko po Mozarcie, swoją przygodę z fortepianem rozpoczął w wieku 6 lat, a w wieku 8 lat studiował kompozycję u Carla Friedricha Zeltera, to kolejnym wspaniały kompozytor, który podobnie jak Fryderyk Chopin, odwiedził w roku 1823 Duszniki Zdrój (wtedy Bad Reinerz). Młody kompozytor spędzał urlop  w posiadłości swoich stryjów. Podczas swego pobytu dał wiele koncertów solowych i z orkiestrą. Na pamiątkę tych wydarzeń w roku 2011 odbyła się pierwsza edycja Festiwalu nazwanego jego imieniem.  Więcej o "Międzynarodowy Festiwal im. Felixa Mendelssohna-Bartholdy’ego w Dusznikach Zdroju"

 10. Chamlet

  Listopad, Wrocław, intermedialny

  Chamlet to pierwszy w Polsce festiwal reklamy z nieco innej strony. Do nagrody zapraszani są autorzy najgorszych projektów reklam i programów communication design.Autorzy reklam w ramach festiwalu nagradzani są w  pięciu kategoriach: reklama prasowa, reklama telewizyjna, reklama społeczno-polityczna , program communication design.   Więcej na www.chamlet.pl Więcej o "Chamlet"

Kolejne strony z biletami

 1. 1,
 2. 2,
 3. 3,
 4. 4,
 5. 5,
 6. 6,
 7. 7,
 8. 8,
 9. 9,
 10. 10,
 11. 11,
 12. 12,
 13. 13,
 14. 14,
 15. 15,
 16. 16,
 17. 17

Drukuj

Kalendarz wydarzeń

Styczeń 2018
Ni Po Wt Śr Cz Pi So
31 01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 01 02 03

Nawigacja po miesiącach


 


 

Wyszukiwarka