Festiwale i imprezy cykliczne

 1. Festiwal NowoBrzmienia

  Czerwiec, Wrocław, Klub Włodkowica 21, muzyczne

  Festiwal NowoBrzmienia to idea wydarzenia muzycznego promującego alternatywnych artystów tworzących muzykę opartą na elektronice, a stylistycznie oscylującą pomiędzy trip hopem i jazzem przez breakbeat, hip hop aż po electro i avant pop włącznie.   Więcej o "Festiwal NowoBrzmienia"

  http://www.nowobrzmienia.pl/

 2. OdraNocka Art Festival

  Czerwiec – Lipiec, Wrocław, Muzeum Militariów, Arsenał, ul. Cieszyńskiego 9, muzyczne

  Koncepcja festiwalu opiera się na prezentacji różnorodnych stylistycznie wydarzeń muzycznych, teatralnych czy kabaretowych o najwyższym poziomie artystycznym. Niewątpliwym atutem Festiwalu jest także miejsce odbywania się wydarzeń artystycznych. Dziedziniec wrocławskiego Arsenału to ciekawa i piękna pod względem architektonicznym przestrzeń, stanowiąca doskonałe tło dla prezentacji różnorodnych form sztuki w najlepszych wykonaniach.  Więcej o "OdraNocka Art Festival"

  http://www.odranocka.pl/

 3. NOC ŚWIĘTOJAŃSKA na Wyspie Słodowej

  Czerwiec, Wrocław

  Noc Świętojańska to potoczne określenie wywodzącej się z pogańskich wierzeń Nocy Kupały, zwanej też Nocą Kupalną, Kupalnocką, Sobótką lub Sobótkami. Jest to święto ognia, wody, Słońca i Księżyca, urodzaju, płodności, radości i miłości. Obecnie jako rodzime święto zakochanych Noc Kupały stanowi propozycję alternatywną dla zachodnich Walentynek. Nawiązując do pradawnej tradycji, Centrum Kultury AGORA organizuje plener na terenie urokliwego Ostrowa Tumskiego. Więcej o "NOC ŚWIĘTOJAŃSKA na Wyspie Słodowej"

  http://www.ckagora.pl/

 4. Leśnicka Noc Świętojańska

  Czerwiec, Wrocław

  Leśnicka Noc Świętojańska ma charakter pikniku rodzinnego, który odbywa się w najbliższym otoczeniu Zamku:  na tarasach, w amfiteatrze i parku krajobrazowym. Należący do najpiękniejszych zabytków architektonicznych Wrocławia Zamek Leśnicki wespół z otaczającym go parkiem krajobrazowym w najdłuższy dzień roku staje się wyjątkowym miejscem na mapie Wrocławia. W takich okolicznościach magiczna atmosfera rozbudzonych żywiołów natury staje się odczuwalna jak nigdzie indziej – atmosfera rodzinnego pikniku przenika się tutaj z magią starodawnych rytuałów oraz artystycznym wymiarem programu scenicznego.  Więcej o "Leśnicka Noc Świętojańska"

  http://www.zamek.wroclaw.pl/

 5. ART OF IMPROVISATION - Creative Festival

  Czerwiec, Wrocław, Centrum Kultury AGORA, ul.Serbska 5a, muzyczne

  ART OF IMPROVISATION Creative Festival to interdyscyplinarny projekt poświęcony sztuce improwizowanej. Festiwal  skupia się na muzyce, podkreślając jej różnorodność, a przede wszystkim otwartość na zmianę i eksperymenty. Poszerzając swoją formułę o działania performerskie, taneczne i teatralne oparte o improwizację, projekt  podkreśla złożoność improwizacji - jest ona istotna nie tylko ze względu na poszukiwawczy i eksperymentalny charakter, ale przede wszystkim ze względu na wartość jaką niesie ze sobą komunikacja w sztuce.

   Więcej o "ART OF IMPROVISATION - Creative Festival"

 6. Festiwal Muzyki Kameralnej WIECZORY W ARSENALE

  Czerwiec – Lipiec, Wrocław, muzyczne

  WIECZORY W ARSENALE to letni festiwal muzyczny organizowany w sercu miasta, w otoczeniu zabytkowych murów, ale pod gołym niebem. Koncerty odbywają się na przepięknym dziedzińcu wrocławskiego Arsenału w wieczory przełomu czerwca i lipca. Akustyka dziedzińca znakomicie służy prezentacji zarówno kameralistyki w najczystszej formie (tria, kwartety), jak i dzieł komponowanych na orkiestry kameralne.
   Więcej o "Festiwal Muzyki Kameralnej WIECZORY W ARSENALE"

  http://www.wieczorywarsenale.pl/

 7. Ogólnopolska Turystyczna Giełda Piosenki Studenckiej

  Lipiec – Sierpień, Szklarska Poręba, muzyczne

  Latem 1968 roku odbyła się w Szklarskiej Porębie impreza towarzyska, na którą zjechała się niewielka grupa studentów złączonych wspólną ideą śpiewania ,,ogniskowego'' tak popularnego na rajdach studenckich. W ten sposób rozpoczęła swoją historię jedna z najstarszych, istniejących do dzisiaj, corocznych imprez studenckich. 
   Więcej o "Ogólnopolska Turystyczna Giełda Piosenki Studenckiej "

  http://gieldapiosenki.pl/gielda/

 8. Brave Festival - przeciw wypędzeniom z kultury

  Lipiec, Wrocław, różne miejsca, muzyczno-teatralne

  Brave Festival prezentuje wykonawców i ludzi, którzy starają się uchronić swoją kulturę od zapomnienia.
  Podczas festiwalu swoją kulturą dzielą się ludzie, którzy nie godzą się na wypędzenie z własnej tradycji i wrażliwości. Ci, którzy przeciwstawiają się temu, by rzeczywiste tradycje, pieśni i duchowe dziedzictwo naszych kultur zatapiane było przez puste, tymczasowe, komercyjne i masowe dobra.    Więcej o "Brave Festival - przeciw wypędzeniom z kultury"

  http://www.bravefestival.pl/

 9. Międzynarodowy Festiwal Filmowy - T-Mobile Nowe Horyzonty

  Lipiec – Sierpień, Wrocław, różne miejsca, filmowe

  Międzynarodowy Festiwal Filmowy T-Mobile Nowe Horyzonty to festiwal filmów wykraczających poza granice konwencjonalnego kina.
  Zastanawiając się nad formułą festiwalu, szczególnie nad filmami konkursowymi, zadaliśmy sobie pytanie: czy w kinie XXI wieku (kształtowanym przez gusta masowej publiczności) jest miejsce dla reżyserów idących na przekór modom, dla indywidualistów operujących własnym stylem, językiem nie do podrobienia.

   Więcej o "Międzynarodowy Festiwal Filmowy - T-Mobile Nowe Horyzonty"

  http://www.nowehoryzonty.pl/

 10. Tolk-Folk

  Lipiec, Bielawa, muzyczno-teatralne

  TOLK-FOLK jest folkową imprezą Tolkienowską organizowaną nieprzerwanie od 1991r. w Bielawie. Uważana jest za jeden z plenerowych konwentów fanowskich, jednak jej przebieg znacząco odbiega od standardowej formy takich imprez. TOLK FOLK odbywa się corocznie na początku lipca, trwa 4 dni i skupia fanów twórczości JRR Tolkiena z Polski, Czech i Słowacji.  Więcej o "Tolk-Folk"

  http://www.tolk-folk.pl/

Kolejne strony z biletami

 1. 1,
 2. 2,
 3. 3,
 4. 4,
 5. 5,
 6. 6,
 7. 7,
 8. 8,
 9. 9,
 10. 10,
 11. 11,
 12. 12,
 13. 13,
 14. 14,
 15. 15,
 16. 16,
 17. 17

Drukuj

Kalendarz wydarzeń

Styczeń 2018
Ni Po Wt Śr Cz Pi So
31 01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 01 02 03

Nawigacja po miesiącach


 


 

Wyszukiwarka