Wydawnictwa

 • Informator kulturalny CO JEST GRANE

  Informator kulturalny CO JEST GRANE Miesięcznik informacyjno-kulturalny. Znajdziesz tu informacje na temat najważniejszych wydarzeń kulturalnych we Wrocławiu oraz na Dolnym Śląsku, szczególowe informacje o aktualnych wernisażach, a także recenzje najnowszych płyt i wydawnictw. Najbardziej popularny wśród "stałych bywalców" Centrum przewodnik kulturalny, ukazujący się od wielu lat.

  Więcej na: www.cojestgrane.pl
  Wersja elektroniczna: tutaj

 • Wrocławski Niezbędnik Kulturalny IMPART

  Wrocławski Niezbędnik Kulturalny IMPART

  Miesięczny informator kulturalny Biura Festiwalowego Impart. Obejmuje repertuar Impartu oraz kilkunastu instytucji współpracujących.

  Zawiera również dane dotyczące najnowszych inicjatyw związanych z przygotowaniami do Europejskiej Stolicy Kultury 2016.

  Więcej na: www.impart.art.pl

  Wersja elektroniczna tutaj

 • Miesięcznik AKTIVIST

  Miesięcznik AKTIVIST Magazyn połączony z miejską sekcją informacyjną składa się na przewodnika po trendach, zaułkach i ekskluzywnych pomysłach, jakimi kipi życie miasta po zmroku. Aktivist opisuje najbardziej interesujące wydarzenia z siedmiu miast, w których się ukazuje. Ponadto, zapewnia on swoim czytelnikom bezpośredni dostęp do nowych informacji poprzez portal internetowy, konkursy sms-owe i blogi. Wydawnictwo ukazuje się raz w miesiącu i zawiera - kalendarz wydarzeń kulturalnych, koncertów, imprez, miasto nocą, kawiarnie, puby, kluby, restauracje, filmy, widowiska, wystawy.

  Więcej na: http://aktivist.pl/wydanie/

 • Regionalny miesięcznik transgraniczny ZIEMIA KŁODZKA

  Regionalny miesięcznik transgraniczny ZIEMIA KŁODZKA

  Wydawnictwo „Ziemia Kłodzka” powstało w 1989 roku. Wydaje dwa tytuły: regionalne czasopismo transgraniczne „Ziemia Kłodzka. Od Kladského pomezi Glatzer Bergland” oraz tygodnik lokalny „Gazeta Noworudzka”. Pierwszy numer czasopisma „Ziemia Kłodzka” ukazał się 11 listopada 1989 roku. Wydawnictwo zajmuje się współpracą przygraniczną, szczególnie polsko-czeską i sprawami współpracy polsko-niemieckiej. Poruszane tematy to przede wszystkim: historia, kultura, religia i atrakcje turystyczne regionu.

   

  Więcej na: www.ziemia.klodzka.com

  Więcej Regionalny miesięcznik transgraniczny ZIEMIA KŁODZKA

 • Magazyn LUDZKA SPRAWA

  Magazyn LUDZKA SPRAWA "Naszym zamiarem było stworzenie gazety przyjaciela. Naszym celem, pomoc tym wszystkim, którzy nie radzą sobie w życiu. Naszym zadaniem, zrobienie takiego pisma, które byłoby zarówno informatorem, jak i platformą dyskusyjną na temat różnych ludzkich spraw. Naszym marzeniem, ciepły i bezpośredni kontakt z Czytelnikami. Dlatego wspólnie z Wydziałem Zdrowia Urzędu Miasta stworzyliśmy „Ludzką Sprawę”. Gazetę, zajmującą się problemami tych, którzy pomocy najbardziej potrzebują, są bezradni, zagubieni i odrzuceni."

   

  Więcej na: www.ludzkasprawa.pl

Kolejne strony z wydawnictwami

 1. 1,
 2. 2

Drukuj

Kalendarz wydarzeń

Marzec 2018
Ni Po Wt Śr Cz Pi So
25 26 27 28 01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Nawigacja po miesiącach


 


 

Wyszukiwarka